katalog-nagrod1
katalog-nagrod2

Szanowny Abonencie sieci MMJ!

Trwa kolejna edycja naszego Programu Lojalnościowego „Polecaj co dobre”. Mamy nadzieję, że Ci z Państwa, którzy brali udział w poprzednich edycjach, dołączą do nas ponownie, Ci zaś, którzy nie uczestniczyli jeszcze w naszym programie – pozwolą na zafundowanie sobie prezentu!

Prezent za każdego poleconego klienta! To prostsze niż się wydaje.

Z pewnością znają Państwo kogoś, kto poszukuje dostawcy Internetu lub posiada już w domu albo firmie dostęp do Internetu za pośrednictwem innego operatora. Prosimy, polećcie mu nasze usługi. Nie musi być wcale zdecydowany na korzystanie z naszych usług, czy też zmianę operatora. Przekażcie nam kontakt do tej osoby. Jeśli uda nam się przekonać ją do skorzystania z naszych usług dostępu do Internetu – wybrany przez Państwa prezent z KATALOGU NAGRÓD będzie Wasz!

Nie czekajcie więcej! Polecajcie co dobre. Nic nie tracicie, wspólnie możecie tylko zyskać!

Wystarczy tylko podać nam imię, nazwisko i nr telefonu do osoby potencjalnie zainteresowanej naszymi usługami. Dane te można przekazać:

Niezwłocznie skontaktujemy się z poleconą osobą. Jeżeli zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług otrzymacie Państwo od nas w podziękowaniu wybrany prezent!

** nagroda zostanie przekazana za opłatą 1zł brutto.

Życzymy Państwu zadowolenia z uczestnictwa w naszym programie.