witamy-w-mmj

Firma MMJ jest operatorem największej siemianowickiej multimedialnej sieci światłowodowej, dostawcą usług dostępu do sieci Internet, Telefonii oraz Telewizji Cyfrowej IPTV. W naszej ofercie dostępne są również usługi wspomagania systemów monitoringu, dzierżawy linii światłowodowych oraz kanalizacji teletechnicznych. Zaufanie kilku tysięcy rodzin, firm i instytucji z Siemianowic Śląskich oraz miast ościennych potwierdza, że nasze 20-letnie doświadczenie na rynku zaowocowało wypracowaniem najwyższych standardów jakościowych w świadczonych przez nas usługach, z zachowaniem przy tym ich przystępnej ceny.

DZIAŁAMY!

Nasze usługi świadczymy przede wszystkim w oparciu o sieć światłowodową, czyli medium nowoczesne i przyszłościowe, bezpieczne, niezawodne i znane ze swojej stabilności. Korzystamy z naszego bogatego doświadczenia 20-letniego doświadczenia. Nieustannie modernizujemy i rozbudowujemy naszą sieć, aby zawsze być o krok przed konkurencją. Nasze usługi docierają w najdalsze zakątki Siemianowic, gdzie szybki Internet nie był wcześniej dostępny.

Współpracujemy z developerami, aby już na etapie budowy nowych osiedli przygotować sieć światłowodową, tak aby byłą gotowa i czekała na pierwszych mieszkańców nowych budynków.

Już ponad 6000 rodzin, kilkaset firm, szkół, urzędów i instytucji w zasięgu sieci MMJ!

Naszą sieć nieustannie monitorujemy i w razie potrzeb modernizujemy.

Chcemy dotrzeć z naszą siecią światłowodową do wszystkich mieszkańców Siemianowic, a także części osiedli miast ościennych.

Jesteśmy otwarci! Udostępniamy naszą sieć różnym operatorom.

Jesteśmy jedyną polską lokalną na rynku dostawców stacjonarnych usług telekomunikacyjnych w Siemianowicach Śląskich. Reszta to wielkie, głównie zagraniczne koncerny… Dziś ceny, jakość czy oferta każdego operatora są podobne. My jednak jesteśmy z Siemianowic, inwestujemy w Siemianowicach, tu dajemy pracę, tu płacimy podatki. Z naszej multimedialnej światłowodowej sieci, obejmującej swym zasięgiem niemal całe miasto, korzysta codziennie ponad 6000 rodzin, kilkaset firm, szkół, urzędów i instytucji.

DANE FIRMY

ADRES KORESPONDENCYJNY:

MMJ Marcin Janos
pl. Bohaterów Września 2,
41-103 Siemianowice Śląskie

e-mail: mmj@mmj.pl