MMJ w siemianowickich szkołach i przedszkolach

Rozpoczyna się nowy rok szkolny. Niestety często nauka w szkołach odbywa się bez użycia nowoczesnych technologii. Zdarza się, że nawet na lekcjach informatyki uczniowie nie korzystają z Internetu. Bez szybkiego łącza nie jest możliwe jednoczesne korzystanie z sieci na kilkunastu stanowiskach, płynne wyświetlanie treści multimedialnych czy streaming zajęć. Placówki oświatowe z dostępem do szybkiego łącza internetowego mają większe możliwości w przekazywaniu uczniom informacji, a także przygotowania ich do cyfrowego oblicza nowoczesnego świata.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że oswojenie z technologiami i pełnymi możliwościami Internetu następuje w dużej mierze w szkołach. Dlatego bezpłatnie udostępniamy szkołom będącym w zasięgu naszej sieci dostęp do szybkiego i bezpiecznego Internetu. Dzięki temu wiele szkół może zapewnić uczniom dobre przygotowanie informatyczno-techniczne, a co za tym idzie – lepszy start w cyfrową rzeczywistość.

Łącznie pomagamy już aż 13 szkołom i 8 przedszkolom. Cieszymy się, że mamy swój realny udział w edukację naszych pociech.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023 życzymy wszystkim Uczniom wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy, a Nauczycielom satysfakcji płynącej z pracy.