tekst tekst tekst

Kontakt

Siedziba Firmy:
pl. Bohaterów Września 2,
41-103 Siemianowice Śląskie
tel: (32) 750 20 00, (32) 765 20 59
fax: (32) 750 20 08
e-mail: mmj@mmj.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek, środa, piątek: 8.00 - 16.00
wtorek, czwartek: 9.00 - 17.00
sobota, niedziela, święta : nieczynne

   mapka dojazdu
   sprawdź dojazd za pomocą zumi.pl

Biuro Obsługi Klienta - Internet, Telewizja, Telefon:
mgr inż. Paweł Freund - kierownik BOK, e-mail:freund@mmj.pl
mgr Elżbieta Apostel
Kamil Szczerbiński
Natalia Kowalkowska
tel.: (32) 750 2000
e-mail: bok@mmj.pl

Dyżur telefoniczny: pn.-pt.: 8.00 - 22.00
sob., niedz., święta: 10.00 - 20.00

Obsługa Klienta - płatności, finanse:
Anna Janos, Sonia Bara, Anna Foltyn
e-mail: kasa@mmj.pl
dokonywanie wpłat

Serwis - zgłoszenie awarii:
SMS 24h: 606 70 70 74;
tel.: (32) 750 2000 (pn.-pt.: 8.00 - 22.00, sob., niedz., święta: 10.00 - 20.00 )
e-mail: serwis@mmj.pl

Automat zgłoszeniowy awarii:
tel.: (32) 750 20 25

Serwis - kontakty osobiste:
dostępność zależnie od dyżuru

Tomasz Sobczak - administrator sieci, główny informatyk, e-mail: admin@mmj.pl
mgr inż. Bartosz Lisiecki - kierownik sieci, e-mail: lisiecki@mmj.pl

Tomasz Mandrosa, tel.: 797 749 783, e-mail: tomek_m@mmj.pl
Dawid Marker, tel.: 517 197 074, e-mail: marker@mmj.pl
Martin Kałuża, tel.: 507-605-727, e-mail: kmartin@mmj.pl
Artur Jurek, tel.: 510-137-172, e-mail: artur_j@mmj.pl


Automat zgłoszeniowy Reklamacji:
tel.: (32) 750 20 26

Obsługa kont email i www:
e-mail: poczta@mmj.pl