tekst tekst tekst tekst

Taryfy Tele20, Tele40, Tele60

W naszej ofercie pojawiły się nowe telefoniczne plany taryfowe dla klientów indywidualnych: Tele 20, Tele 40 i Tele 60.

Nowe taryfy to wyjątkowa oferta, w której czas darmowych połączeń w abonamencie liczony jest już nie w minutach, lecz w godzinach. Klienci mogą wybierać abonamenty zawierające od 2 do aż 10 Darmowych Godzin do wykorzystania na połączenia lokalne i międzystrefowe w Polsce, a jeżeli korzystają również z usługi Internet MMJ otrzymują Ekstra Godziny - dodatkowe godziny rozmów w prezencie. Ponadto w każdej taryfie bezpłatnie Rozmowy Bez Limitu - nieograniczona liczba godzin na rozmowy w sieci TeleMMJ.

Zaletą nowej oferty TeleMMJ jest przejrzysta struktura cen, dzięki której klientowi łatwiej jest dobrać dopasowany do własnych potrzeb plan taryfowy. Do wyboru są trzy plany taryfowe, w których minuta połączenia kosztuje nawet tylko 7 groszy na wszystkie numery stacjonarne w Polsce, 29 groszy na komórki, a najtańszy miesięczny abonament wynosi tylko 20 zł. Dodatkowo w planach Tele 40 i Tele 60 bezpłatnie usługa Co Do Sekundy - rozmowy rozliczane są z dokładnością co do sekundy! W każdej taryfie bezpłatna opcja Zero Za Start - brak opłat za rozpoczęcie połączenia, opłaty naliczane są tylko za faktyczny czas połączenia.

Aby skorzystać z oferty potrzebne jest tylko aktywne łącze internetowe od dowolnego operatora i tradycyjny aparat telefoniczny! Jeżeli nie masz Internetu, ale mieszkasz w zasięgu Sieci MMJ - też bez dodatkowych opłat możesz skorzystać z najlepszych na rynku planów telefonicznych Tele 20, 40 i 60.

Taryfa TELE 20 TELE 40 TELE 60
Abonament miesięczny 20 zł 40 zł 60 zł
Darmowe Godziny 2 godziny 5 godzin 10 godzin
Extra Godziny 1 godzina 2 godziny 4 godziny
Naliczanie minutowe sekundowe sekundowe
Minuta połączenia
- lokalne i międzystrefowe w Polsce
0,11 zł 0,09 zł 0,07 zł
Minuta połączenia
- telefony komórkowe w Polsce*
0,40 zł 0,35 zł 0,29 zł
Minuta połączenia
- międzynarodowe
od 0,35 zł od 0,25 zł od 0,15 zł

* nie dotyczy połączeń do Play i Cyfrowego Polsatu


OSTRZEGAMY! Grozi Ci chrypka i zdarte gardło, ponieważ w nowych planach TeleMMJ masz mnóstwo darmowych godzin na rozmowy z najbliższymi!

Zapoznaj się z poniższymi dokumentami:
Cennik Kliencki ITC -Tele MMJ Taryfy Tele 20, Tele 40, Tele 60
Regulamin CTS MMJ
Instrukcja Panelu Klienta